info@2ncielesyabizaliriz.com.tr +905496960700

ikinci el eşya satan ve alan müşterilerimize kısaca eşya satmanın ve almanın kolaylığını açıklayacağım. Bizlere ulaştığınız herhangi bir iletişim adresimiz sonucunda nakliyat aracımız kapınıza gelerek sizlerden satmak istediğiniz eşyalarınızı belirli bir ücret karşılığında satın alır. Nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Telefon

+905496960700

Adres

Fetih Caddesi,Aslan Ticaret, Bahçelievler/İstanbul

2.El Ürünümü Neden size satmalıyım ?

Firmamız planlamalarını kısa vadeli değil uzun vadeli olarak tasarlamaktadır.Her yeni planlamada gelişime ve yeniliğe önem veren, yenilikçi teknolojiyle  hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine güven, kalite, hızlı çözüm ve iş güçlerini artırmakla beraber  sosyal konumlarını korumayı değişmeyen prensibi gözüyle bakmaktadır.

 

Neden Biz ?
Yılların getirdiği iş tecrübesi ve deneyim, geniş hizmet kategorisi ve ürün ağı birinci sınıf ürün kullanımı kaliteli işçilik ile son sistem makine parkı, rekabetçi fiyatlar zamanında ve hızlı teslimat ile %100 müşteri memnuniyeti sunar…

 

Kalite Politikamız
Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini hedefleyen firmamız bu alanda fiyat kalite endeksiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


WhatsApp
Hemen Ara