info@2ncielesyabizaliriz.com.tr +905496960700

ikinci el eşya satan ve alan müşterilerimize kısaca eşya satmanın ve almanın kolaylığını açıklayacağım. Bizlere ulaştığınız herhangi bir iletişim adresimiz sonucunda nakliyat aracımız kapınıza gelerek sizlerden satmak istediğiniz eşyalarınızı belirli bir ücret karşılığında satın alır. Nakliye hizmetimiz ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Telefon

+905496960700

Adres

Fetih Caddesi,Aslan Ticaret, Bahçelievler/İstanbul

İkinci El Mobilya Satmak İstiyorum!

İkinci El Mobilya Satmak İstiyorum!

İkinci el eşya satmak istiyorum ama nasıl satacağımı bilmiyormusnuz ?

Asa mobilya olarak hız bizim kadar müşterilerimiz içinde çok önemli olduğunu iyi biliyoruz. Bu yüzden de siz değerli müşterilerimiz için ikinci el mobiya alım satım işlemlerini son derece hızlı gerçekleştirmekteyiz. İkinci el eşyalarınızı en hızlı şekilde satmak için bizimle iletişime geçiniz. İkinci El Mobilya satma siteleri içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz ve İstanbul ikinci el eşya pazarı arıyorsanız ilk tercih etmeniz gereken yer biziz.

İstanbul da İkinci El Eşya Ve Mobilya Nasıl Satılır mı Diyorsunuz?

İkinci el eşya ve Mobilya nasıl satılır merak ediyorsanız aşağıda sizlere adım adım yapmanız gerekenleri anlattık;

  1. Asa mobilya yetkilisiyle whatsapp’tan iletişim kurun. ( Sayfanın sağ köşesinde bulunan whatsapp butonuna tıklayarak whatsapp’a bağlanacaksınız.)
  2. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını yollayın. (ne durumda, kaç yıllık vs. görebilmemiz için.)
  3. Yetkilimizden satmak istediğiniz ürüne fiyat vermesini bekleyin. (ikinci el eşyanızın tam değerini vermeye çalışıyoruz.)
  4. Ürününüze verilen fiyatı kabul ederseniz detaylı inceleme için ürün kontrolü gerçekleşir.(adresinize gelinip ürün kontrol edilir.)
  5. Ürünün kontrolü tamamlandıktan sonra görüşülen tutar sizlere nakit bir şekilde teslim edilir.
  6. Ürününüzü satın aldıktan sonra dikkatli bir şekilde evinizden çıkartma işlemi yapılır.

 

İkinci El Eşyanızı Satmak İstiyorum Demenizle Araçlarımız Kapınızda

  • Fotoğraflarınız incelenir incelenmez fiyatta anlaşıp eşyalarınızı görmeye geliyoruz.
  • Eşyalarınızı evinizde görüp onayladıktan sonra hızlıca paranızı teslim ediyoruz.
  • Eşya satın almak isterseniz de mağazamız ya da internet sitemizde gördüğünüz ürünlerden seçtiklerinizi dikkatli, hızlı ve güvenilir bir şekilde evinize getiriyoruz.
  • Sattığımız ürünlerin arkasında duruyoruz ve garanti kapsamında ki teknik servisi karşılıyoruz. Garanti dışı ürünlere de ücretli hizmet sunuyoruz.

İkinci El Satarken Nakliye Ücreti Verilir Mi?

Eşyalarımı satmak istiyorum dediniz ve kapınıza kadar eşyalarınızı alıp paranızı size teslim ettik. Peki ama ” ikinci el eşya satarken nakliye ücreti verilir mi? ” diye sorabilirsiniz. Cevabı tabii ki hayır. Çünkü biz sizlere olabildiğince iyi fiyatlar vererek istiyoruz ki, çoğunlukla bizi tercih edin ve müşterilerimizin memnuniyet oranı artsın. Bunlar bizim için yeterlidir. İkinci el eşya satmak istiyorum diyorsanız hemen eşyalarınızı bizlere bildirin Asa mobilya olarak anında değerine teklif verelim.


WhatsApp
Hemen Ara